Nápad od Nového roku: požádejte šéfa o největší výhodu

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Zábava

Nejde přitom o to, že
se v práci ukážete
jednou za půl roku,
ale o možnost třeba
jen jednoho či dvou dnů v týdnu
(samozřejmě pokud to povaha
vaší práce umožňuje).

Je jen
a pouze na zaměstnavateli, jestli
vám to dovolí, žádný zákon mu
to nenařizuje, ani nezakazuje.
Ovšem záleží i na vás, jestli na
to vůbec máte.

Není pro každého

Pokud postrádáte opravdu
velkou dávku disciplíny a odpovědnosti,
raději si tuto možnost
rozmyslete. Protože vám nezáleží
na tom, v kolik vstanete, jak
dlouho budete snídat, můžete
si klidně vyjít na procházku,
navštívit kamarádku na mateřské.

Jediným limitem je termín,
do kterého máte svou práci
odevzdat. Jestli ji budete dělat
průběžně celý den, nebo ji horečně
uplácáte dvě hodiny před
odesláním, to je jen na vás.

Můžete
dělat spoustu jiných věcí,
nikdo vás nesleduje a pořád je
ještě hodně času. Než se začnete
hroutit, že nestíháte.

Více se múžete dočíst v celém článku Nápad od Nového roku: požádejte šéfa o největší výhodu. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Zábava.

Byl příspěvek užitečný?

Klikněte na hvězdy pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím bez hodnocení. Buďte první kdo příspěvek ohodnotí.

Mrzí mě to.

Pomozte to zlepšit.

Lze něco opravit? Jak? Nebo bychom měli článek smazat? Proč?

Zanechat odpověď

Kolik je 3 + 9 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: