Nejlepší diskusi s prezidenty udělala MFDNES

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Nejlepší diskusi s prezidenty udělala MFDNES

Naprosto nejlepší diskuzi s kandidáty na prezidenta udělala MFDNES. Nejen provedením, ale i svým obsahem.

Snímek obrazovky 2013-01-08 v 17.45.54

Měla to o to snažší, že ostatní televize tradičně selhaly a jen moje pracovní souvislost a z ní vyplývající loajalita mě nedovolí např. komentovat pořad TV Prima.

Pánové Čásenský a Kubík moderovali celou debatu nejen s přehledem, ale často – v Česku poměrně řídký jev – dokonce s humorným nadhledem.

Otázky měli ovšem připravené dobře, a formulovali je s elegantní dotěrností. Po odpovědích kandidátů neměli oba pánové problém přidat otázku doplňující nebo shrnující. Po celou dobu si dokázali ale držet zdvořilý odstup od tázaných, aniž by projevovali “příteličkování”, či  ”zlobu”. Uměli ovšem požádat o upřesnění v případě vyřčených frází. Stejně tak dokázali velmi dobře, pevně ale zdvořile – nutit kandidáty k dodržení časového limitu.

Pánové to prostě zvládli výborně. Bylo pro mě ohromně příjemným překvapením vidět takovou diskusi v “televizi” – téměř bych nevěřil, že ji lze u nás realizovat.

Z hlediska lidského potenciálu je to dobrá zpráva, stejně jako z hlediska technologického. Při sledování přenosu bylo možné samozřejmě navíc sledovat textový popis celého přenosu. Nebýt internetu – zůstali bychom u podřadné televizní nabídky.

Otázkou tedy jen zůstává, jestli zmínění pánové nemají v obdobném pořadu pokračovat. Já bych za ně zatím řídil MFDNES. Tištěné noviny stejně spějí k zániku – to bych snad dokázal…:-)

No a když už jsme u té prezidentské volby, koho bych nevolil: Miloše Zemana, Janu Bobošíkovou, Přemysla Sobotku. Ostatní: jak račte!


Více se múžete dočíst v celém článku Nejlepší diskusi s prezidenty udělala MFDNES. Nezabudněte si také pročíst ostatní články našeho magazínu.

Byl příspěvek užitečný?

Klikněte na hvězdy pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím bez hodnocení. Buďte první kdo příspěvek ohodnotí.

Mrzí mě to.

Pomozte to zlepšit.

Lze něco opravit? Jak? Nebo bychom měli článek smazat? Proč?

Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 2 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: