POZOR! Nacházíte se na nové adrese webu.


Aktualizujte si prosím adresu ze které jste sem přišli, protože stará adresa přestane brzy fungovat a pak už se sem nedostanete.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodavatelé a jejich ceny plynu

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Burzy postihl během tří let pokles cen plynu až o 50%. Vydělat na tom mohou jak domácnosti, tak i velké společnosti, které   navíc ušetří díky příznivému vývoji kurzu eura. Jediné co je třeba, je seřadit si nabídky všech dodavatelů a dobře si vybrat při srovnání cen plynu.

Jaké máme ceny plynu

Podle vašich požadavků si můžete vybrat některý ze šesti cenových tarifů, které jsou nabízeny naší společností Enra Services. Rozhodnete-li se vyměnit stávajícího dodavatele, jde o běžný postup, jehož realizaci klidně nechte pracovníkům společnosti ENRA. Linka zákaznické podpory je k dispozici všechny dny v týdnu a na její pomoc se můžete vždy spolehnout.

Cena zemního plynu je u dodavatele Enra Services ve srovnání s ostatními společnostmi o něco nižší, protože mají malé náklady a cena zůstává odběrateli konečná. Nezahrnuje nijaké následné poplatky ať již deaktivační, či další schované náklady, využitím nabízeného provizního programu můžete opět výrazně uškudlit.

Víte jakým způsobem porovnat ceny za plyn?

Ani náhodou nevíte, který z uvedených tarifů vám bude nejvíce vyhovovat? Prostě využijte naší kalkulačku na webu, která vám pomůže při rozhodování najít nejlepší cenový tarif. Její aplikace je vskutku triviální, znáte-li přesné množství použitého plynu, tak hodnotu vložíte. Nemáte-li údaj o spotřebě k dispozici, pro orientační srovnání stačí doplnit pouze tip bydlení a účel použití plynu.

Počítač vám sám spočítá a ukáže výsledek, podle něhož bude možno vyhodnotit nabídku a získat tak nevýhodnější variantu. Porovnáním výše tarifů a výběrem vhodného je možno ušetřit za rok i několik tisíc.

Výhodný tarif vám ponecháme, protože našim odběratelům nehrozí skokové zvýšení původní ceny. Zajišťuje to jak příslušná legislativa, tak i právní podmínky dodavatele plynu. Ony, stejně tak ceník, smlouvu a různé informace pro spotřebitele, jsou pravidelně zveřejňovány na firemních stránkách dodavatele, kde je možno se s nimi důkladně obeznámit.

Zanechat odpověď

Kolik je 2 + 14 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: