Jo a prosimvás, nedá se vyloučit, že se něco propadne…

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Jo a prosimvás, nedá se vyloučit, že se něco propadne...

Zavřeno. Stanicí Národní třída bude metro dva roky jen projíždět

Prosimváspěkně, tak teď zavřeme stanici metra na Národní na dva roky, pak dálnici D1 v úseku Praha – Brno – Ostrava tak na tři roky, a pak chystáme uzávěru republiky asi tak na pět let… Jediný co nezavřeme, jsou politici… Jo a prosimvás, nedá se vyloučit, že se něco propadne… Jsou teď špatný roky… zase Evropská… My jsme nějak přehlídli, že Metrostav se začal věnovat důlním stavbám. A taky bylo horko, před tím nečekaně zima…

Taková standartní (rozhodl jsem se, že přestanu používat D ve slově standartní, protože se mi to nelíbí a máme přece svobodu slova!) hantýrka místní politické čety.

Protože u nás se staví většinou jen ve dne, (v noci to je zřejmě vykořisťování – ale Evropa kolem to dělá třicet let), jen blbě, jen firmy co podmáznou, organizují to diletanti co si neumí často zavázat ani boty, krade se na materiálu, kvalifikace a odbornost počkají za těmi co mažou, organizovat neumíme – zatím jsme nezvládli ani maturity, natož rychlou stavbu s ohledem na potřeby občanů, a čím déle se staví, tím víc se kasíruje.. a déle je práce! Přece!

Naštěstí hodně zbrojíme. A při všech těch schopnostech, jak jsou například patrné ve stavebnictví, představte si, že bychom šli do války!

Neuměli bychom ani padnout do zajetí. Museli bychom se, tradičně, spolehnout na dovednost nepřítele. Jako vždycky.

Jo prosimvás, umím si představit (jak říkají naši pitomci) – že ta Národní bude stát dvojnásobek, trojnásobek předpokládaných nákladů, protože ono to metro je v zemi a my na to při projektu zapomněli.

Více se múžete dočíst v celém článku Jo a prosimvás, nedá se vyloučit, že se něco propadne…. Nezabudněte si také pročíst ostatní články našeho magazínu.

Byl příspěvek užitečný?

Klikněte na hvězdy pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím bez hodnocení. Buďte první kdo příspěvek ohodnotí.

Mrzí mě to.

Pomozte to zlepšit.

Lze něco opravit? Jak? Nebo bychom měli článek smazat? Proč?

Zanechat odpověď

Kolik je 15 + 10 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: