POZOR! Nacházíte se na nové adrese webu.


Aktualizujte si prosím adresu ze které jste sem přišli, protože stará adresa přestane brzy fungovat a pak už se sem nedostanete.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kované ploty okouzlí milovníky ruční práce a tradičních řemesel

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Rozhodli jste si pořídit kovaný plot? Pak nezapomeňte být s jeho výběrem dostatečně obezřetní. Opatření plotu je poměrně významná finanční investice, a tak je třeba zaměřit se na skutečně kvalitní produkt od spolehlivého dodavatele.

Ověřeným prodejcem kovaných plotů v Plzni je společnost Gatos. Ta nabízí širokou nabídku kovaných plotů značky Palart, která je zaměřena na kované ploty ruční výroby. Zruční a zodpovědní řemeslníci jsou mistry svého oboru a kované ploty vyrábí precizně s důrazem na detail.

Pouze při ruční výrobě tak docílíte toho, že sváry kovaného plotu budou téměř neviditelné a dekorační prvky jednotlivých dílů oslní svou charakteristickou jemností. Kované ploty od společnosti Gatos jsou skutečným klenotem a dokážou ozdobit každou zahradu.

Kromě estetiky je ruční výroba znát také na kvalitě a životnosti kovaného plotu. Podmínkou je použití jakostního materiálu. Dále je nezbytná žádoucí povrchová úprava, která zabrání rzi a dalšímu narušení v důsledku povětrnostních vlivů.

Kované ploty Palart Vám vydrží desítky let. Údržba se provádí nejdříve po 35 letech. S kovaným plotem můžete být téměř bez starostí. Tento luxus je totiž k nezaplacení.

Zanechat odpověď

Kolik je 6 + 15 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: