Kvetoucím Balkánem aneb jarní toulky Černou Horou, Bosnou a Hercegovinou
Diskuzní fórum (povinná reklama)runSliderPage_manual(„ngg-gallery-1371-0“);
Všude dobře, na Balkáně nejlíp… Tak proč nevyrazit hned z jara? Dvoutisícové vrcholky stále zakrývá sněhová peřina, a to je o důvod víc toulat se v nižších polohách.
Více se múžete dočíst v celém článku Kvetoucím Balkánem aneb jarní toulky Černou Horou, Bosnou a Hercegovinou. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Lidé a cesty"“>Lidé a cesty.