Kvetoucím Balkánem aneb jarní toulky Černou Horou, Bosnou a Hercegovinou

Diskuzní fórum (povinná reklama)

runSliderPage_manual(„ngg-gallery-1371-0“);

Všude dobře, na Balkáně nejlíp… Tak proč nevyrazit hned z jara? Dvoutisícové vrcholky stále zakrývá sněhová peřina, a to je o důvod víc toulat se v nižších polohách.

Více se múžete dočíst v celém článku Kvetoucím Balkánem aneb jarní toulky Černou Horou, Bosnou a Hercegovinou. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Lidé a cesty"“>Lidé a cesty.

Zanechat odpověď

Kolik je 8 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: