POZOR! Nacházíte se na nové adrese webu.


Aktualizujte si prosím adresu ze které jste sem přišli, protože stará adresa přestane brzy fungovat a pak už se sem nedostanete.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Máte hrůzu z prací ve výškách? S pracovní plošinou je to hračka!

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Sháníte profesionální zařízení, které bude spolehlivé a usnadní Vám práci ve výškách? Plošiny mají opravdu široké zastoupení, ať už se jedná o výškové práce jako je prořezávání stromů, zateplování domů, oprava okapů či veřejného osvětlení. Ne zrovna tradiční postavení mají například také při televizním natáčení.

Ať už podnikáte v jakémkoliv odvětví, pracovní plošiny rozhodně oceníte, nejen že Vám ulehčí práci, ale zároveň kvalitní plošina zbezpeční průběh práce ve výškách. Bez pochyby pomocí pracovních plošin zadanou práci splníte také mnohem dříve a tím samozřejmě stihnete více zakázek.

Investice se rozhodně vyplatí!

Dnešní trh nabízí opravdu široký sortiment, vybírat můžete od nůžkových, kloubových až po přívěsné plošiny, mezi další druhy patří také například teleskopické manipulátory a autoplošiny. Investice do nákupu nebudete litovat, nový stav Vám zaručí bezproblémové, dlouholeté služby a následný prodej bez prodělku.

Radši byste však pronájem?

Ano, i tato služba je možná. Pokud nemáte zrovna dostatek finančních prostředků na pořízení dražší záležitosti a nechcete se zadlužit, nebo víte, že pracovní plošinu nebudete využívat dennodenně…Tak právě pro Vás tu je pronájem plošin.

Většina firem navíc nabízí k plošinám i servis, takže s případnými opravami nemusíte mít nejmenší starosti. Navíc většina prodejců a pronajímatelů má své kontakty, díky kterým se tato transakce zlevní, zrychlí a zjednoduší.

Zanechat odpověď

Kolik je 6 + 5 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: