Obětuji jeden víkend na stavbu nové věznice

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Obětuji jeden víkend na stavbu nové věznice

Vlivný člen ODS dostal za úplatek čtyři roky vězení

Pan Novák byl tak rozežranej, že trest se mu zdál nepřiměřený. Podmínka a v podstatě agenturní poplatek z úplatku se mu zdály příliš. Na druhou stranu případ ukazuje, že poměry se poněkud mění. Tedy jistě ne u politiků, ale zdá se, že u policie a soudů.

Pokud by se podařilo rozkrýt větší množství kauz i z minulosti (i když přítomnost bohatě stačí) – možná budeme muset brigádnicky stavět věznice. Ale přiznávám, že při představě dokonané spravedlnosti bych jeden víkend pracovně obětoval.

Dobrá zpráva na druhou stranu je, že letouny Casa se využily pro převoz koně Převalského do Mongolska. Pro lidi ta letadla nejsou, pro vojáky také ne, tak zaplať pánbu za ty koně.

S ohledem na to, že už takhle myslím letěli jednou, jde o druhou cestu – za pár miliard. Kdybychom se bývali dohodli, nemuseli jsme to pro zvířata pořizovat. Za ty prachy mohli koně sedět, nebo ležet v business class. A jak znám „převaláky“, vůbec by jim to nevadilo.

Možná proto se těmto vzácným koním u nás tak dobře daří. Kdo jim tohle dopřeje? Ale je to opravdu drahej koníček.

Více se múžete dočíst v celém článku Obětuji jeden víkend na stavbu nové věznice. Nezabudněte si také pročíst ostatní články našeho magazínu.

Zanechat odpověď

Kolik je 15 + 10 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: