Petr Kolář: Nevěra to jen uspíšila

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Osobnosti o soběNedávno rozvedený zpěvák Petr Kolář na novou lásku nemá čas…

<h4 style=“text-align: center“><a href=“http://diskuse.kafe.cz/pozvanka-na-korfu/kafe/clanek/28250″>Diskutujte: Připadá vám Petr Kolář jako rodinný typ?</a></h4>
<p style=“text-align: justify“>Když Story před časem zpovídalo Zuzanu Kolářovou, nabíralo rozvodové řízení se zpěvákem <strong>PETREM KOLÁŘEM (44)</strong> konkrétních rozměrů. Naštěstí se dnes už exmanželé celkem bez problémů na všem dohodli, o nějakých nechutných tahanicích rozhodně nemohla být řeč.</p>
<p style=“text-align: justify“><strong>Petře, už jste rozvedení?<br />
</strong>De facto ano. Už chybí jen podepsat poslední papír. To už je jenom formalita, protože před třemi týdny už jsme přišli s dohodou, takže všechno šlo opravdu rychle a bez problémů.<br />
<br />
<strong>Takže jste podle dohody zůstal bydlet ve společném domě a manželka se syny se odstěhovala?</strong><br />
Přesně tak, bylo to na její přání – chtěla se s dětmi odstěhovat. Ale bydlíme kousek od sebe, je to asi kilometr. Třeba jen kvůli tomu, aby nemuseli měnit školu, je to super.<br />
<br />
<strong>Jak často se se syny vídáte?</strong><br />
Není problém. I denně, ale na to není vždycky čas. Snažíme se to dělat hezké a přijatelné pro všechny.<br />
<br />
<strong>A co děti? Nezaznamenaly nějakou rodinnou nepohodu? Že se mezi rodiči něco děje…?</strong><br />
Ne, to rozhodně ne. Fungovali jsme jako normální rodina, ale se starším synem jsme včas celou situaci probrali a snažili se mu vše rozumně vysvětlit. <br />
<br />
<strong>Vaše nevěra, při níž vás fotografové přistihli, ale zřejmě nebyla hlavním důvodem rozpadu vašeho vztahu…</strong><br />
To byl nepříjemný úlet, který tomu nepřidal, ale nebyl hlavní příčinou. Já jsem člověk, který když doma necítí pohodu, tak ji hledá jinde, to je přirozené. S manželkou jsme už dlouho měli na život rozdílné názory. Ale jak se říká, všechno špatné je k něčemu dobré. <br />
<br />
<strong>Daly vám tu nevěru „sežrat“ vaše posluchačky a fanynky?</strong><br />
Já myslím, že ne. Všichni to vzali tak, že takové věci se občas stávají. To, že se dva lidi rozcházejí, se stává, akorát na mě je víc vidět. Myslím, že nejsem první ani poslední a mnoho lidí si prošlo něčím podobným. Takže jsem se spíš překvapivě setkal s podporou.<br />
<br />
<strong>A je někdo nový na obzoru?</strong><br />
Tahle otázka se nabízí. Ale já fakt nemám čas. Nechám tomu volný průběh. Teď nic není, ale kdo ví, třeba to přijde, co já vím.</p>
<p style=“text-align: center“><img width=“260″ height=“400″ src=“http://files.viaweb.cz/image/54/cerven12/kolar_web.JPG“ alt=“Petr Koláš, syn Honzík“ title=“Petr Kolář, syn Honzík“ /><br />
Petr byl nedávno po dlouhé době veřejně k vidění v roli tatínka – byl se starším synem na akci v ZOO.</p>
<h4>Tip KAFE.CZ</h4>
<p><em>Celý rozhovor si můžete přečíst v nejnovějším čísle časopisu STORY, který je právě v prodeji.</em></p>

Více se múžete dočíst v celém článku Petr Kolář: Nevěra to jen uspíšila. Nezabudněte si také pročíst ostatní články ze sekce Osobnosti o sobě.

Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 14 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: