POZOR! Nacházíte se na nové adrese webu.


Aktualizujte si prosím adresu ze které jste sem přišli, protože stará adresa přestane brzy fungovat a pak už se sem nedostanete.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Současná tendence při práci s plechy a kovy? Automatizace procesů

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Neúprosný trend dnešních dní velí: preciznost především. Právě přesnost je totiž u odvětví, ve kterých se pracuje s kovy a plechy, hlavním jmenovatelem úspěchu. U součástek, které do sebe musí spolehlivě zapadat jako díly puzzle, zákazník neodpustí ani milimetr nepřesností. Navíc je nutné držet krok s trhem, tedy připravit výrobky k prodeji v co nejkratší době a s co nejnižšími náklady. Není proto divu, že společnosti stále častěji automatizují firemní procesy. Správná volba ERP systému, který zaručí plynulý a přesný chod výroby, se tak stává životně důležitou. Do středu zájmu se dostávají informační systémy, které zvládnou pokrýt všechny firemní činnosti – od příchodu zaměstnanců na směnu přes plánování výroby po prodej samotného produktu v internetovém obchodě. Nejen to dokáže informační systém QI.

Podniky, které tento informační systém využívají, oceňují jeho komplexnost. „Za celou dobu, co QI máme, funguje velmi dobře. Získali jsme kompletní přehled v jednom systému,“ řekl jednatel společnosti Kovokon Popovice s. r. o. Vlastimil Koníček. QI totiž dokáže podpořit všechny procesy v oblasti zpracování plechů a kovů, navíc je vhodný pro celou škálu společností – je jedno, jestli se zabýváte kusovou, zakázkovou, malosériovou, velkosériovou nebo hromadnou výrobou.

S QI docílíte, aby každý Váš produkt přesně odpovídal daným parametrům. Dokáže přesně zaznamenat a uchovat všechny výrobní postupy nebo vypočítat přípravný a kusový čas. Také umožňuje vytvořit jak hierarchický a podrobný popis výrobků, tak i velmi jednoduché kusovníky. Zajistí přehled o využitých materiálech nebo zásobách na skladech, získáte seznam všech návodek včetně operačních náčrtů a výkresů i souhrnný pohled na dokumentaci k jednotlivým výrobkům. Díky tomu s QI snadno zrychlíte průchod zakázky výrobou.

Aby bylo Vaše počínání ekonomické, je důležité všechny procesy i nákup přesně naplánovat. QI umožňuje sestavit plán výroby na základě spotřeby materiálu – tak lze ušetřit nezanedbatelnou sumu v oblasti využití strojů, lidské práce, materiálu i v dalších okruzích. Samozřejmostí je aktuální pohled na vyhodnocování zakázek ze zaevidovaných dokladů bez nutnosti jejich zaúčtování nebo porovnání kalkulovaných a skutečných nákladů na výrobu.  „QI maximálně usnadňuje práci a snižuje naše náklady v rámci celého podniku, pomohlo nám odstranit slabá místa v rámci firemních procesů,“ doplnil Koníček.

Všechny funkce QI jsou propojené, proto můžete chod celé firmy řídit z jednoho místa – software dokáže evidovat docházku zaměstnanců a vypočítávat jejich mzdy, drží dohled nad rozpočtem i projekty, prodává zboží v internetovém obchodě QI Shop, podpoří Vás v CRM i marketingu nebo poskytne manažerské přehledy.

Více na: http://blog.qi.cz/

Zanechat odpověď

Kolik je 8 + 12 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: