Státní maturita – nová maturita jako symbol

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Podle většiny středoškoláků je státní maturita zcela zbytečná. Gymnazisté jsou přímo uražení jednoduchostí otázek a jsou přesvědčení, že jejich ústní maturita, kterou si řídí každá škola zvlášť, je na mnohem větší úrovni. Někteří studenti dokonce tvrdí, že nová maturita a příprava na ni je akorát zdržuje od opravdu důležité práce. Na druhou stranu zase žáci ze středních odborných škol a učilišť nejsou nijak nadšeni představou, že by měli skládat závěrečnou zkoušku na stejné úrovni, jako jejich kolegové z gymnázií. Státní maturita 2013 je přímo děsí a je pro ně jakýmsi abstraktním symbolem přetížení a stresu. Nová maturita je totiž zcela objektivní a nepřipravení žáci u ní nemají příliš mnoho šancí.

Byl příspěvek užitečný?

Klikněte na hvězdy pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím bez hodnocení. Buďte první kdo příspěvek ohodnotí.

Mrzí mě to.

Pomozte to zlepšit.

Lze něco opravit? Jak? Nebo bychom měli článek smazat? Proč?

Zanechat odpověď

Kolik je 2 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: