V moderní civilizaci by se Kalousek z vlády odporoučel
Diskuzní fórum (povinná reklama)Kalousek volal detektivovi z kauzy CASA, ten to vnímá jako nátlak
To také je samozřejmě nátlak a v moderní civilizaci by se Kalousek z vlády odporoučel. Není jediný důvod, aby telefonoval vyšetřovateli a jako nátlak by to bylo vnímáno, či kdyby vyšetřovateli nevyhrožoval. Je to přímé vměšování do práce policie – a od člena vlády naprosto neakceptovatelné.
Po tom, co Kalousek po chemii a financích, převzal dočasně i spravedlnost, aby si zřejmě pro sebe uhájil potřebnou právní čistotu – to vlastně nepřekvapuje.
Ten, kdo by ho musel vyhodit – je ovšem předseda vlády. Sám zamotaný do kmotrovských ekvilibristik tak, že se může jen modlit, aby mu to jednou Pánbu odpustil. Neodpustí – včera jsem s ním krátce o Nečasovi mluvil. Má ho taky plný zuby.
Začíná poměrně jasný boj mezi politiky a policií, mezi nadutostí „nadobčanů“ se zbytkem „poslušných“ platičů.
Měli bychom hledat všechny formy a způsoby, jak se poměrně široké bandy, která má už dnes stejné návyky a způsoby, jako kdysi rudí „nadlidé“ – rychle zbavit.
Více se múžete dočíst v celém článku V moderní civilizaci by se Kalousek z vlády odporoučel. Nezabudněte si také pročíst ostatní články našeho magazínu.
