Moje recenze Mam Car

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Moje zkušenosti s Mama Car jsou pozitivní. Když jsem si loni kupoval Fábii 1,3 v Mama Car jsem jí našel za slušnou cenu. Ne že by u Mama Car byli ty nejlevnější auta, ale díky jejich přístupu jsem si auto mohl dovolit. Nabídli mi výhodné financování a díky nízkému úvěru jsem si auto nakonec mohl koupit. Co se týče mého názoru tak jsem byl s nákupem auta v Mama Car spokojený a nebál bych se tenhle autobazar doporučit i ostatním. Takže až budete kupovat auto, klidně se mrkněte na jejich stránky, ale dobré je se vždy podívat i na nabídky ostatních ať máte z čeho vybírat.

Byl příspěvek užitečný?

Klikněte na hvězdy pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím bez hodnocení. Buďte první kdo příspěvek ohodnotí.

Mrzí mě to.

Pomozte to zlepšit.

Lze něco opravit? Jak? Nebo bychom měli článek smazat? Proč?

Zanechat odpověď

Kolik je 15 + 2 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: