Super zkušenost se servisem u Mama Car

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Když se mi rozjelo moje podnikání, přestávalo mi pomalu stačit pro převoz zboží moje osobní auto. Ze zkušeností jsem věděl, že potřebuji nějaké větší auto. Začal jsem koukat po nějakém novém, větším autě, které by mi sloužilo jako firemní a našel jsem celkem slušnou nabídku užitkových vozů v autobazaru Mama Car. Nakonec jsem se pro jedno rozhodl a zašel si na něj podívat přímo do bazaru. Hned při příchodu na mě zapůsobil prodejce, který mi sdělil všechny informace týkající se auta a další věcí, která mě potěšila, byla cena auta a férové podmínky pro jeho koupi na splátky. S autem už jezdím dva roky a jsme rád, že jsem si tenkrát vybral Mama Car.

Byl příspěvek užitečný?

Klikněte na hvězdy pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím bez hodnocení. Buďte první kdo příspěvek ohodnotí.

Mrzí mě to.

Pomozte to zlepšit.

Lze něco opravit? Jak? Nebo bychom měli článek smazat? Proč?

Zanechat odpověď

Kolik je 6 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: