Zkušenosti z nákupu u Mama Car

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Když se nám narodil náš syn, potřebovali jsme si pořídit s mým manželem nové větší auto. Ale po náročné rekonstrukci bytu a nakoupení všeho potřebného pro našeho drobečka nám už nějak nezbývaly na nové auto peníze. Bylo nám jasné, že na nové auto nemáme peníze, ale nechtěli jsme zas nějaké auto, kterému bychom díky špatnému stavu nemohli důvěřovat. Nakonec jsme na internetu objevili Mama Car, a díky výhodným podmínkám, jsme šli do toho. Mama Car Nám nabídl kvalitní prověřený vůz a možnost si auto koupit na splátky bez nulové akontace, což bylo v naší situaci to nejlepší řešení. Po zkušenostech z Mama Car ho mohu doporučit každému.

Byl příspěvek užitečný?

Klikněte na hvězdy pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím bez hodnocení. Buďte první kdo příspěvek ohodnotí.

Mrzí mě to.

Pomozte to zlepšit.

Lze něco opravit? Jak? Nebo bychom měli článek smazat? Proč?

Zanechat odpověď

Kolik je 14 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: