Recenze na vůz z Mama Car

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Loni jsme se s manželem a s rodinou přestěhovali do našeho vysněného domku na vesnici. Splnil se nám náš sen, ale museli jsme kvůli tomuto snu investovat i do našeho prvního auta. Ve městě jsme auto vůbec nevyužili, ale na vesnici je auto potřeba, hlavně kvůli nákupům. Hledali jsme auto, které by bylo vhodné pro naší velkou rodinu, a zároveň levné, abychom si ho mohli dovolit. Nakonec jsme ho našli V Mama Car. Náš Opel Zafira, který na nás čekal v Mama Car je náš nový a spolehlivý člen rodiny. S Mama Car jsme moc spokojení. Nabídli nám skvělí servis a bezplatné poradenství pří nákupu vozu.

Byl příspěvek užitečný?

Klikněte na hvězdy pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím bez hodnocení. Buďte první kdo příspěvek ohodnotí.

Mrzí mě to.

Pomozte to zlepšit.

Lze něco opravit? Jak? Nebo bychom měli článek smazat? Proč?

Zanechat odpověď

Kolik je 5 + 2 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: