Recenze Autobazaru Mama Car

Diskuzní fórum (povinná reklama)

Svoje první auto jsem si koupil u Mama Car. Byli to moje první těžce vydřené peníze a moje představa byla slušný auto, který už dokáže člověka reprezentovat, a k tomu přijatelná cena, abych si auto mohl koupit. Prošel jsem celkem dost autobazarů, a hledal na ně různé recenze, ale nejvíc mě oslovil autobazar Mama Car. Auta nabízeli za dobré ceny a nejvíc mě tam asi potěšil prodejce, který mi se vším ochotně poradil. Nakonec jsem si koupil VW Golf a jsem s ním nadmíru spokojen. Doufám, že až budu kupovat další auto, tak budu mít na nové, ale když ne určitě zas půjdu do Mama Car.

Byl příspěvek užitečný?

Klikněte na hvězdy pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím bez hodnocení. Buďte první kdo příspěvek ohodnotí.

Mrzí mě to.

Pomozte to zlepšit.

Lze něco opravit? Jak? Nebo bychom měli článek smazat? Proč?

Zanechat odpověď

Kolik je 2 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: